AT! VUR! MUTLU OL!

SIK SORULAN SORULAR

Poligon Asya'yı kimler kullanabilir?

 Poligon Asya atış poligonunu 18 yaşını doldurmuş tüm bireyler mermi ücreti karşılığı kullanabilirler. 18 yaş altındaki atıcılarımız velisi eşliğinde (atıcı ve velinin soyadı uyumlu olması ve her ikisinin de kimlik göstermesi zorunludur) atış yapabilirler.

Poligon Asya'yı hiç atış tecrübesi olmayanlar da kullanabilir mi?

 Poligonumuzda atış yapmak için deneyim gerekmemektedir. Atış eğitmenlerimiz ücretsiz temel atış eğitimini sizlere vereceklerdir. 

Poligon Asya'da silahı olmayanlar da atış yapabilir mi?

Poligonumuzda 17 adet silahımız mevcuttur. Ruhsatlı silahı olmayan müşterilerimiz poligonumuz envanterindeki silahlarla atış yapabilirler.

Poligon Asya'yı kullanmak için rezervasyon gerekli mi?

Poligonumuz haftanın 7 günü siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Çalışma saatleri içerisindeki istediğiniz vakitte poligonumuza gelip atış yapabilirsiniz.

MODERN ve ESTETİK

HEDEF ÇEŞİTLERİ

image6

Hardox (hareketli) ve çeşitli görsellerden oluşan hedeflerimiz ile hem kendinizi geliştirebilir hem de keyifli atışlar yapabilirsiniz.

SON TEKNOLOJİ YOLLAR

image7

Atış poligonumuzda atışlar sırasında oluşabilecek kazaları önlemek ve sizlerin uygun şartlarda atış yapabilmenizi sağlamak amacıyla atış kabinlerimizi kurşun geçirmez çelikle doldurduk.. 5 adet kabinimiz olmakla birlikte her birinde zoom yapabilme özelliğine sahip mobese kamera sistemimiz mevcuttur. Bu sayede atışlarınızı kolaylıkla takip edebilir, atış talimlerinizden daha fazla verim alabilirsiniz. 

RESEPSİYON

image8

Siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan ve çeşitli ikramlar sunmaktan mutluluk duyacağımız resepsiyonumuzda çayınızı/kahvenizi yudumlarken aynı zamanda poligonumuzdaki atışları izleyebilirsiniz.

TANITIM VİDEOMUZ

SPONSOR ve REFERANSLARIMIZ

image9
image10