MODERN VE TEKNOLOJİK POLİGONUMUZDA EŞSİZ BİR DENEYİME HAZIR MISINIZ?

Atış Poligonumuz devletimizin ilgili birimlerince gerekli inceleme ve araştırmaları tamamlanmış ve projemiz onaylanmıştır.

25m. Kapalı atış poligonumuz modern teknoloji ile dizayn edilerek her türlü ses ve gürültüye karşı akustik ses emici ve ses tutucu yanmaz kaplama ile kaplanmıştır. 1.sınıf Havalandırma sistemi ile poligon içerisinde biriken barut kokusu ve parçacıklarının doğrudan dışarıya atılması ve içeriye doğrudan doğal havanın verilmesi esasına göre poligon şartnamesi doğrultusunda yapılmıştır.

Atış Poligonumuz Can ve Mal güvenliği açısından Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya –İnşaat-Elektrik ve makine Fakülteleri Bilir kişilerince incelenmiş ve ve olumlu rapor alınmıştır. İtfaiye ve Emniyet ,Çed ve Çevre Şehircilik Müdürlüğünce gerekli incelemeler sonucunda onay alınmış açılmasına karar verilmiştir.

Siz değerli Müşterilerimizin gerek kendi ruhsatlı silahı ile gerekse poligonumuzun onlarca çeşitli tabancaları ile mesleğinde uzman deneyimli tecrübeli eğitmenlerimiz eşliğinde ata sporumuz olan okçuluğun yerini almış olan tabanca-tüfek atış becerilerinin geliştirmesi, spor aktivite ve yarışmalara katılması Uluslararası Atış Birliği standartlarında yapılan poligonumuzda atış yapmaktan keyif alacağınızı umut ederiz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Her türlü soru, görüş, öneri ve bilgilendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz.